Naše Látky

BAVLNA
92/8 % bavlna/elastan

Měkká, ale pevná látka, která nabízí nejvyšší pohodlí a výkon. Vynikající pružnost, která však drží a dokonale tvaruje. Pokud dáváte přednost podpůrnějšímu pocitu ve Vašem sportovním oblečení, je tato látka pro Vás nejlepší volbou. Skvěle odvádí pot a je zároveň dostatečně prodyšná. Je tak ideální pro vysoce intenzivní, každodenní cvičení. Není průhledná.


Doporučeno pro: Multisport
Praní: 30° U prvního praní dochází ke ztrátě barvy 2 - 4%, což je běžný jev u přírodních látek. Nebělit


SUPPLEX lycra/nylon
Vynikající kvalita se střední tloušťkou. Jedná se o jednobarevnou látku, dodávanou v široké paletě barev. Měkká na dotek, ULTRA pružná do všech stran. Ideální pro ty, kteří chtějí vypadat trochu štíhlejší a mít silný komprimační pocit.

Doporučeno pro: Multisport
Praní: 40° Nebělit, nežehlit

BIFLEX
Druh supplexu nylon/spandex.
Vynikající kvalita s větší gramáží. Velice pružná a odolná látka.U produktů v jednobarevném provedení vhodná pro každodenní použiti.
U kostýmů s lesklým potiskem je třeba dodržovat přesný prací návod
Praní 30° Nebělit, nežehlit


ECONYL

Je nový technologický krok k záchraně našich oceánů a planety. ECO tkanina je vyrobená z rybářských sítí a jiných plastových odpadů vylovených z oceánu. Biflex, Nylon a Lycra, vyráběná pomocí nových technologií v Itálii. Brzy bude k dispozici po celém světě. V blízké budoucnosti bude veškeré oblečení od Luxury Aerial Vogue také vyrobeno z ekologických tkanin.